Kajakarstwo

Najnowsze Siatkówka Judo Wspinaczka na czas Kajakarstwo Pływanie
Najnowszy news
Kajakarstwo
22 sierpnia 2022

Arsen Śliwiński Mistrzem Europy!

MAMY TO! Złoty medal Mistrzostw Europy dla przedstawiciela Kaman Sport Group!

W niedzielę na torze w Oberschleissheim nieopodal Monachium odbył się kajakarski finał Mistrzostw Europy w kategorii C2 na dystansie 200 metrów. Udział w tym wyścigu wziął nasz przedstawiciel Arsen Śliwińśki, jego partnerem był Aleksander Kitewski.

Do rywalizacji stanęło osiem duetów i z ogromną przyjemnością przekazujemy Wam wiadomość, że najlepszym został… duet Śliwiński / Kitewski! To oznaczało, że złoty medal zawiśnie na szyi naszego przedstawiciela!

...
Kajakarstwo
22 sierpnia 2022

Justyna Iskrzycka z kolejnym medalem Mistrzostw Europy!

Nasza przedstawicielka Justyna Iskrzycka nie zadowoliła się jednym medalem Mistrzostw Europy na 1000 metrów w kategorii K-2.

...
Kajakarstwo
20 sierpnia 2022

Justyna Iskrzycka V-ce Mistrzynią Europy!

Kolejni przedstawiciele Kaman Sport Group walczą o medale na Mistrzostwach Europy! Tym razem…
z powodzeniem!
Mowa o ...

Kajakarstwo
8 sierpnia 2022

Mamy medal Mistrzostw Świata!

Za nami Mistrzostwa Świata w kajakarstwie, które w dniach 03.08. – 07.08. rozgrywane były w kanadyjskim Halifax. Reprezent...

Kajakarstwo
4 lipca 2022

Arsen i Justyna z medalami Mistrzostw Polski!

Nasi sportowcy z medalami Mistrzostw Polski!

04.07.2022

Arsen i Justyna z medalami Mistrzostw Polski!

Nasi sportowcy z medalami Mistrzostw Polski!

Za nami 85. Mistrzostwa Polski w sprincie kajakowym, które w dniach 1-3 lipca odbyły się na torze Brdyujście w Bydgoszczy. Nie mogło tam zabraknąć sportowców z rodziny Kaman Sport Group!

Justyna Iskrzycka w kajakarstwie jednoosobowym na dystansie 1000 metrów, z czasem 4.09,988 zajęła drugie miejsce. Do złota brakło naprawdę niewiele, bo triumfatorka osiągnęła czas 4.09,83. W pozostałych startach nasza zawodniczka zajęła odpowiednio 6. miejsce na dystansie 500 metrów oraz 5 miejsce w kajakarstwie czteroosobowym, również na dystansie 500 metrów.

Przejdźmy teraz do Arsena Śliwińskiego, który wywalczył dwa srebra oraz złoto w kanadyjkach. Zacznijmy od medali koloru srebrnego, pierwszy z nich Arsen zdobył na dystansie 500 metrów w kanadyjce dwuosobowej, natomiast drugi krążek zdobył na dystansie 1000 metrów w zespołach czteroosobowych. Najcenniejszy medal, złoty, Arsen zdobył na dystansie 200 metrów w kanadyjce dwuosobowej.

Gratulujemy naszym sportowcom, którzy pokazali się z naprawdę wyśmienitej strony!
Co dalej? Zarówno Justyna, jak i Arsen rozpoczynają teraz przygotowania do Mistrzostw Świata, które na początku sierpnia odbędą się w Kanadzie!