Judo

Najnowsze Siatkówka Judo Wspinaczka na czas Kajakarstwo Pływanie
Najnowszy news
Judo
12 października 2022

Beata Pacut-Kłoczko z brązowym medalem Mistrzostw Świata w judo!

Mamy medal Mistrzostw Świata!

Coś niesamowitego! Reprezentantka Kaman Sport Group Beata Pacut-Kłoczko zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata w uzbekistańskim Taszkiencie! To pierwszy, historyczny medal wywalczony przez Polaków na tej imprezie!

Dla Beaty był to docelowy start w tym sezonie, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na 11. dzień października i rywalizację do 78 kilogramów podczas Mistrzostw Świata w judo w Uzbekistanie. Ten dzień zapamiętamy na długo!

Zaczęło się świetnie, bo od wygranej nad przedstawicielką gospodarzy –...

Judo
4 lipca 2022

Beata Pacut – Kłoczko szlifuje formę w Hiszpanii!

W Kaman Sport Group zdajemy sobie sprawę z tego, że osiąganie jak najlepszych wyników wiąże się między innymi z jak najlepszym zaplecze...

04.07.2022

Beata Pacut – Kłoczko szlifuje formę w Hiszpanii!

W Kaman Sport Group zdajemy sobie sprawę z tego, że osiąganie jak najlepszych wyników wiąże się między innymi z jak najlepszym zapleczem treningowym. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby nasi sportowcy mieli idealne warunki do treningu.

Nasza judoczka Beata Pacut-Kłoczko formę budowała podczas campów w Poreč na Chorwacji oraz w hiszpańskiej miejscowości Alicante. Takie campy to możliwość trenowania ze światową czołówką, a treningi to same walki  – czyli po japońsku „randori”.

Beata jest już na ostatniej prostej przed startem na Grand Slamie w Budapeszcie, który odbędzie się w dniach 9-10 lipca. Co ważne, będzie to pierwszy start liczący się w kwalifikacjach Olimpijskich do Paryża 2024!