Judo

Najnowsze Siatkówka Judo Wspinaczka na czas Kajakarstwo Pływanie
Najnowszy news
Judo
23 maja 2023

Beata Pacut-Kłoczko z porażką w drugiej rundzie Mistrzostw Świata w Katarze

Przedstawicielka #kamanteam Beata Pacut-Kłoczko walczyła w Mistrzostwach Świata w Dausze w judo. Polka zakończyła udział w imprezie w drugiej rundzie.

„Beti” jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Na jej koncie znajduje się wiele sukcesów, jest to m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata z 2022 roku, czy złoto Mistrzostw Europy z 2021 roku.


Na Mistrzostwa Świata w Katarze „Beti” również jechała z nadziejami na meda...

Judo
17 kwietnia 2023

Beata Pacut-Kłoczko walczyła w Grand Slamie!

Brązowa medalistka ubiegłorocznych Mistrzostw Świata, reprezentantka #kamanteam, Beata Pacut-Kłoczko, rywalizowała w kolejnych zawodach z cyklu Grand Sl...

Judo
20 lutego 2023

7. miejsce Beaty Pacut-Kłoczko.

Za Beatą Pacut - Kłoczko Grand Slam w Izraelu. Były to zawody, w których udział wzięli najlepsi zawodnicy z 52 krajów. Warto zaznaczyć, że stanowią...
Judo
12 października 2022

Beata Pacut-Kłoczko z brązowym medalem Mistrzostw Świata w judo!

Mamy medal Mistrzostw Świata!

Coś niesamowitego! Rep...

Judo
4 lipca 2022

Beata Pacut – Kłoczko szlifuje formę w Hiszpanii!

W Kaman Sport Group zdajemy sobie sprawę z tego, że osiąganie jak najlepszych wyników wiąże się między in...

04.07.2022

Beata Pacut – Kłoczko szlifuje formę w Hiszpanii!

W Kaman Sport Group zdajemy sobie sprawę z tego, że osiąganie jak najlepszych wyników wiąże się między innymi z jak najlepszym zapleczem treningowym. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby nasi sportowcy mieli idealne warunki do treningu.

Nasza judoczka Beata Pacut-Kłoczko formę budowała podczas campów w Poreč na Chorwacji oraz w hiszpańskiej miejscowości Alicante. Takie campy to możliwość trenowania ze światową czołówką, a treningi to same walki  – czyli po japońsku „randori”.

Beata jest już na ostatniej prostej przed startem na Grand Slamie w Budapeszcie, który odbędzie się w dniach 9-10 lipca. Co ważne, będzie to pierwszy start liczący się w kwalifikacjach Olimpijskich do Paryża 2024!