ZŁOTO Kaman BV Team w Białymstoku!

10.07.2023

To było białostockie święto siatkówki plażowej. Na plaży Dojlidy przez trzy dni toczyły się rozgrywki Plaży Open, które zapewniły ogromną dawkę sportowych emocji. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli #kamanteam!

Para Kaman BV Team Łukaszewska/Błasiak została rozstawiona z  numerem 1 i… na takim też miejscu zakończyły turniej!

Nasz duet turniej rozpoczął od pewnego zwycięstwa nad parą Radkowiak-Kiedarz/Bałdyga. W drugim meczu również w stosunku 2:0 Justyna i Iza rozprawiły się z Wiatr/Brzezińska.

Trzeci mecz to rywalizacja z duetem Tylutki/Kłoda. Po kapitalnym, trzysetowym pojedynku 2:1 górą rywalki, które wywalczyły bezpośredni awans do półfinału. Natomiast para KAMAN BV Team o awans do najlepszej czwórki musiała powalczyć z duetem Legieta/Chyła. Dwa wyrównane sety, ale to Iza i Justyna pokazały lepszą siatkówkę i wywalczyły awans do fazy medalowej.

W półfinale rywalkami był zespół Wawrzyńczyk/Saad. Trzy sety pełne walki, długich wymian i dobrej siatkówki. Jednak w decydującej partii to zawodniczki #kamanteam wywalczyły ostatni punkt i wygrały 15:13!

W finale na Izę i Justynę czekała ponownie para Tylutki/Kłoda i był to rewanż za sobotnią porażkę. Co najważniejsze, rewanż był udany. 2-setowy pojedynek nasze dziewczyny wygrały w stosunku 21:18 oraz 21:12 i tym sposobem #kamanteam wraca ze złotem z Białegostoku!