Wylicytuj trening z olimpijczykami. Sportowcy grają dalej z WOŚP!

01.02.2024

Wylicytuj trening z olimpijczykami. Sportowcy grają dalej z WOŚP!

Judoczki, zapaśniczki, kajakarze, pływacy, wspinacze i strzelcy wspierani przez Fundację Kaman Sport Group Olympic Dreams, dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć finał wielkiej zbiórki już za nami, jeszcze przez tydzień można wziąć udział w wyjątkowej aukcji i wygrać wspólny trening z wybitnymi polskimi sportowcami.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie gra dla dzieci i dorosłych, w tym roku pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Celem jest naprawa szkód wyrządzonych przez pandemię COVID-19 poprzez zakup sprzętu medycznego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Wspólny trening z mistrzami. Poczuj się jak kandydat do olimpijskiego medalu!

Choć 32. finał WOŚP odbył się w niedzielę 28. stycznia, wciąż można wziąć udział w wielu ciekawych aukcjach, z których dochód zostanie przeznaczony na cele wyznaczone przez Orkiestrę. Do a(u)kcji dołączyli również sportowcy, którzy na przełomie lipca i sierpnia chcą powalczyć w Paryżu o medale olimpijskie.

Wylicytować można treningi z wybitnymi strzelcami: Julią Piotrowską i Maciejem Kowalewiczem; zapaśniczkami: Anheliną Łysak i Agatą Walerzak; judoczkami: Angeliką Szymańską i Beatą Pacut – Kłoczko; kajakarzami: Arsenem Śliwińskim, Justyną Iskrzycką oraz Michałem Łubniewskim; wspinaczami na czas: Patrycją Chudziak i Marcinem Dzieńskim, a także pływakiem Kacprem Stokowskim.

Wspólny trening z olimpijczykami i kandydatami na olimpijczyków to nie tylko okazja do zdobycia nowych umiejętności, ale również do nawiązania bezpośredniego kontaktu z inspirującymi postaciami ze świata sportu. To wyjątkowa szansa na osobiste spotkanie z ludźmi, którzy występują na najwyższym międzynarodowym poziomie, możliwość poznania tajników poszczególnych dyscyplin sportowych, zdobycia nowych doświadczeń, a także poczucia się jak zawodowiec.

Fundacja KSG Olympic Dreams. Wsparcie dla WOŚP i młodych talentów.

Chcemy poprzez zaangażowanie w WOŚP nieść pomoc potrzebującym, a przy okazji sprawić radość tym, którzy obserwują poczynania sportowe naszych zawodników. Szkolimy mistrzów, jednocześnie chcemy wykorzystać ich rozpoznawalność do szerzenia dobra, a nie ma ku temu lepszej okazji niż zaangażowanie w największą zbiórkę charytatywną w Polscepodkreśla Maciej Ignatowski, prezes zarządu Fundacji KSG Olympic Dreams.


To organizacja powołana przez aktywnych sportowców, by wspierać młode talenty w realizacji ich sportowych marzeń – przede wszystkim występu na Igrzyskach Olimpijskich. Oferuje nie tylko wsparcie finansowe, eliminując bariery ekonomiczne na drodze do sukcesu, ale też wspiera kompleksowy rozwój podopiecznych, zapewniając im dostęp do ekspertów z różnych dziedzin sportu. Spośród dwanaściorga sportowców i sportsmenek wspieranych przez KSG, dwie są pewne występu na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (Julia Piotrowska i Anhelina Łysak), a dziesięcioro jeszcze walczy o uzyskanie kwalifikacji.