Strzelcy nie zwalniają tempa!

23.10.2023

Strzelcy nie zwalniają tempa!

Strzelcy sportowi Kaman Sport Group nie zwalniają tempa i w dalszym ciągu rywalizują w imprezach na najwyższym poziomie. Julia Piotrowska konkuruje w niemieckiej Bundeslidze, natomiast Maciej Kowalewicz w Baltic Cup. 

Julia Piotrowska w okresie zimowym mierzy się z innymi zawodniczkami w ramach niemieckiej Bundesligi. Gdzie razem ze swoim zespołem – SC Mullenborn – walczy o jak najlepsze rezultaty. W ostatnim meczu przedstawicielka #kamanteam osiągnęła maksymalny wynik 400/400 i znacząco przyczyniła się do wygranej swojej drużyny. 

Natomiast Maciej Kowalewicz w ostatni weekend startował w Batlic Cup w Łebie. Były to zawody klasyfikacyjne, które są pierwszym etapem eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku. W zawodach udział biorą najlepsi polscy zawodnicy strzelectwa sportowego, którzy mierzą się ze sobą w konkurencjach pneumatycznych. Maciej indywidualnie wywalczył trzecie oraz pierwsze miejsce w karabinie 60 strzałów, a w konkurencji MIX również zdobył złoty medal. 

Gratulujemy!