Srebrno – brązowa Przysucha!

16.07.2022

Srebrno – brązowa Przysucha!

Za nami kolejny turniej z cyklu Orlen Beach Volley 2022, tym razem rywalizacja toczyła się w Przysusze i nie mogło tam zabraknąć duetów Kaman Beach Volleyball. Zaczniemy od naszej pary damskiej, które przebrnęła przez turniej niczym błyskawica i pierwszej porażki doznały… dopiero w finale.

W sobotę para Łukaszewska/Błasiak wygrały odpowiednio 2:0 z parą Makaruk/Klajman, w takim samym stosunku pokonały duet Rapacz-Matras/Klocek, a na koniec zwyciężyły 2:1 z zespołem Zdon/Zackiewicz i wywalczyły awans do niedzielnego półfinału. W walce o finał, również nasze dziewczyny były górą i wygrały 2:1 z reprezentacyjną parą Kielak/Kruczek. Na koniec, w meczu o złoto, po pasjonującym boju Łukaszewska/Błasiak musiały uznać wyższość pary Saad/Lipska, które okazały się nieznacznie lepsze i stanęły na najwyższym stopniu podium. Kaman Beach Volleyball ze srebrem!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Oczywiście w Przysusze walczył również nasz zespół męski – Ociepski/Kądzioła. Panowie, podobnie jak Panie, w sobotę wygrali wszystkie trzy spotkania. 2:0 z parą Ilewicz/Konarski, następnie 2:1 z Ciemachowski/Sobstyl i na koniec dnia w fenomenalnym stylu pokonali parę Brożyniak/Janiak 2:0! W W niedzielnym półfinale Kaman BV Team Ociepski/Kądzioła niespodziewanie uległ świetnie dysponowanemu na tym turnieju duetowi Ciemachowski/Sobstyl, który od początku postawił na mocną zagrywkę. Nasz zespół popełnił kilka niewymuszonych błędów, których z kolei ustrzegli się przeciwnicy i… pozostała walka o brąz z reprezentacyjną parą Szałankiewicz/Florczyk. Mecz o trzecie miejsce to popis siatkówki plażowej w wykonaniu naszego duetu, który wyraźnie podrażniony wygrał mecz o trzecie miejsce 2:0 w setach do 16 i 8! Forma naszej drużyny rośnie, co jest świetną informacją przed zbliżającym się wielkimi krokami turniejem z cyklu Beach Pro Tour w Warszawie, w którym weźmiemy udział dzięki przyznanej dzikiej karcie!