Siatkówka młodzieżowa

Niezwykle istotnym elementem każdego dużego sukcesu sportowego jest praca u podstaw, czyli szkolenie dzieci i młodzieży. W Kaman Sport Group dbamy o następne pokolenia Mistrzów Świata, wspierając siatkarskie kluby młodzieżowe z województwa mazowieckiego:

UKS ATENA KAMAN WARSZAWA

UKS Atena Warszawa to jeden z najlepszych żeńskich klubów młodzieżowych nie tylko w województwie mazowieckim, ale także w całym kraju.

Młode siatkarki Ateny od kilku lat osiągają bardzo dobre wyniki na arenie ogólnopolskiej, wielokrotnie z powodzeniem występując w turniejach finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
W sezonie 2021/2022 zawodniczki UKS Atena Warszawa sięgnęły po brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek.

W roku 2021 Atena Warszawa została sklasyfikowana na 6. miejscu w ogólnopolskim rankingu klubów młodzieżowych w kategorii siatkówka halowa, a także na 1. miejscu w kategorii siatkówka plażowa!

W czerwcu 2022 roku Kaman Sport Group został partnerem oraz sponsorem tytularnym klubu, który w sezonie 2022/2023 będzie występował pod nazwą UKS Atena Kaman Warszawa.

UKS ESPERANTO WARSZAWA

Klub UKS Esperanto Warszawa powstał w 2011 roku na warszawskiej Woli, skupiając utalentowane młode siatkarki z Warszawy jak i okolic.

Od tamtej pory drużyny UKS Esperanto Warszawa nieprzerwanie występują w rozgrywkach Mazowieckich Lig Młodzieżowych, od mini siatkówki po rozgrywki 3. ligi seniorek. Klub organizuje oraz bierze udział w wielu turniejach rangi zarówno ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.
Siatkówka dla każdego – to motto, które przyświeca władzom klubu UKS Esperanto.