Siatkarze plażowi rywalizowali w Krakowie!

11.06.2024

Siatkarze plażowi rywalizowali w Krakowie!

Do Krakowa zjechały „plażowe” duety z wielu zakątków świata, a w tym przedstawiciele #kamanteam. Turnieje VW Beach Pro Tour Futures cieszą się w Polsce i na świecie coraz większym zainteresowaniem, a siatkówka plażowa rośnie w siłę. Jak tym razem poszło naszym parom?

W krakowskim turnieju udział wzięły obie pary KSG Olympic Dreams. Para Korycki/Kruk zajęła 9. miejsce, za to Brożyniak/Janiak zakończyli turniej na 5. lokacie. Brożyniak/Janiak rozpoczęli turniej od wygranej z czeską parą Waber – Jezek. W następnym meczu 2:0 pokonali duet Juchnević – Vasiljev i awansowali do ćwierćfinału. W nim rywalami zespołu #kamanteam byli Krzemiński – Pietraszek, którzy byli największą pozytywną niespodzianką turnieju. Młoda para wygrała z naszym teamem i awansowała dalej, a Jędrzej i Piotr uplasowali się na 5. miejscu.

Natomiast drugi duet KSG Olympic Dreams, Kruk – Korycki na start musieli uznać wyższość Belgów – braci Vandacaveye. W drugim grupowym meczu pokonali 2:0 parę Alfred  – Caracasse i awansowali dalej. O ćwierćfinał walczyli z parą Krzemiński – Pietraszek i to rywale byli górą. Kruk – Korycki zakończyli turniej na 9. lokacie.