Siatkarki KAMAN WARSZAWA powalczą o II ligę!

23.04.2023

Siatkarki KAMAN WARSZAWA powalczą o II ligę!

Siatkarki Kaman Warszawa nie zwalniają tempa i po fantastycznej rundzie zasadniczej, swoją wysoką formę zaprezentowały także w pierwszym turnieju ogólnopolskim.

W ubiegły weekend w Łasku odbył się turniej półfinałowy o awans do II ligi kobiet. Udział w nim wzięły przedstawicielki #kamanteam i zaprezentowały się z fantastycznej strony. Rywalizacja toczyła się przez trzy dni, a dwie najlepsze drużyny uzyskiwały przepustkę do turniejów finałowych, których zwyciężczynie w przyszłym sezonie rywalizować będą na ogólnopolskich parkietach w II lidze kobiet.

3 mecze, 3 zwycięstwa, 0 straconych setów. Liczby mówią same za siebie. Drużyna Kaman Warszawa nie pozostawiła złudzeń rywalkom i bez starty seta wygrała turniej. Zespół fenomenalnie wywiązywał się z zadań taktycznych, która przygotował sztab szkoleniowy. Na najwyższym poziomie funkcjonowały wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła i… jest awans! Gratulujemy i jesteśmy bardzo szczęśliwi!

Wyniki turnieju półfinałowego:

Kaman Warszawa – MKS PUK Hajnówka 3:0

Kaman Warszawa – Stomil Olsztyn 3:0

Kaman Warszawa – SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovia Łask 3:0

Turniej półfinałowy zakończony ogromnym sukcesem, ale to jeszcze nie spełnia oczekiwań zespołu. W dniach 28-30 kwietnia drużyna Kaman Warszwa będzie gościć trójkę rywali,  z którymi stoczy rywalizację o awans do drugiej ligi!

Turniej odbędzie się w hali OSiR Mokotów przy ulicy Niegocińskiej 2A. Rywalami drużyny z rodziny #kamanteam będą MKS Czechowice-Dziedzice, MKS Paradiso Łańcut oraz Gdyńskie Towarzystwo Siatkówki. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców do wsparci i dopingowania! Gramy o II ligę!  #wieszocokaman