Pracowity tydzień w wykonaniu siatkarek UKS Atena Kaman Warszawa!

31.10.2022

Czas na kolejne podsumowanie poczynań naszego partnerskiego klubu UKS Atena Kaman Warszawa, dla których ostatni tydzień był bardzo pracowity! W tym tygodniu Nasze zawodniczki rozegrały aż 7 spotkań w różnych kategoriach wiekowych!

Nasz zespół Młodziczek startujący w II Lidze Kadetek pokonał MOS Wolę Warszawę III 3:0 (25:13 25:20 25:21). Pełna kontrola i pewne zwycięstwo nad rywalkami.

W czwartkowe popołudnie na hali przy Konwiktorskiej odbyły się dwa spotkania: zespół Ateny w ramach I ligi kadetek przyjmował MOS Wola Warszawa, natomiast juniorki, również w ramach I ligi grały z LTS Legionovia Legionowo. W pierwszym meczu to rywalki okazały się lepsze i wygrały 3:0, w setach do 30, 22 oraz 16.

Natomiast juniorki poprawiły nasze humoru i po bardzo zaciętym meczu wygrały 3:2 Dwa pierwsze sety dla Atenek, drugie dwa dla rywalek i o wszystkim decydował piąty set, który nasza drużyna wygrała 15 do 8!

W piątkowy wieczór II zespół kadetek, rywalizujący w II lidze przyjmował drużynę OTPS Nike Ostrołęka. Wszystkie sety kontrolowały nasze zawodniczki wygrywając 3:0, dwa pierwsze sety do 17, ostatni do 15. W kolejnym meczu miały okazję zaprezentować się niemal wszystkie zawodniczki. Nasze dziewczyny zagrały bardzo dobrze zagrywką, popełniając niewiele błędów. Do tego zespół Ateny był bardzo skuteczny w ataku, a to przepis na wygraną. Cała drużyna zasługuje na pochwałę, zaprezentowały bardzo solidny poziom, dzięki czemu udało się odnieść 3 zwycięstwo w tym sezonie.

Tydzień zamykamy ciężkim spotkaniem zawodniczek trenera Mikołaja , czyli juniorka II, które przegrały 2:3 z Esperanto. Bardzo długie spotkanie, z wieloma zwrotami akcji, długimi wymianami, ale niestety to rywalki wyszły z niego zwycięsko. Natomiast świetną formę pokazały zawodniczki Artura Wójcika, młodziczki grające jako kadetka III, który wygrały zdecydowanie 3:0 z drużyną z Siedlec!

To był pracowity tydzień, ale bez pracy… nie ma efektów!