Para Kaman Beach Volleyball Team Korycki/Kruk zadebiutowała na międzynarodowych plażach!

31.10.2022

Nasz nowy plażowy duet, Michał Korycki i Miłosz Kruk, którzy dopiero zaczynają swoją wspólną grę, rywalizowali w turnieju World Tour rangi Challenger, który odbył się w Dubaju. Korycki – Kruk do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecieli kilka dni wcześniej, aby jak najlepiej zaadaptować się do warunków.

W czwartek przystąpili do gry w turnieju. Rywalizację rozpoczęli od pokonania węgierskiej pary Hajos/Streli 2:0. Ostatnim krokiem w awansie do turnieju głównego była walka z amerykanami – Cory/Webber. Niestety, to rywale okazali się lepsi i wygrali to spotkanie. Mimo porażki w drugim meczu, Korycki i Kruk pokazali lepszą siatkówkę niż w spotkaniu inauguracyjnym. Mieli „w górze” 3 piłki setowe w drugim secie, niestety nie udało się żadnej wykorzystać. Rywale odwrócili losy seta i przypieczętowali swój awans do turnieju głównego.

Jednak co najważniejsze, para Kaman BV Team nie zwiesza głów, z turnieju wrócili bogatsi o nowe doświadczenia i jeszcze bardziej zmotywowani. Teraz czas na chwilę przerwy, a potem Korycki – Kruk wracają do pracy i chcą osiągnąć w sezonie 2023 wielkie rzeczy! Trzymamy kciuki!