Nasz zespół

Jan Domański

Jan Domański

Założyciel

Pomysłodawca, współzałożyciel oraz główny inwestor. Osoba, bez której nie byłoby Kaman Sport Group. Biznesmen, wizjoner, filantrop, siatkarz, a także kibic i miłośnik sportu. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Maciej Ignatowski

Maciej Ignatowski

Założyciel / Prezes Zarządu

Współzałożyciel Kaman Sport Group. Siatkarz oraz trener siatkówki, który przez lata z bliska obserwował problemy, z którymi borykają się młodzi sportowcy.

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona

Założyciel

Siatkarz przez duże S, jedna z ikon współczesnej polskiej siatkówki. Wielokrotny reprezentant kraju, Mistrz Świata z 2014 roku, aktualnie zawodnik Projektu Warszawa.

Agata Sawicka

Agata Sawicka

Członek zarządu

Była reprezentantka Polski w siatkówce, trzykrotna Mistrzyni Polski oraz trzykrotna zdobywczyni Pucharu Polski. Aktualnie swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje młodym zawodniczkom kontynuując przygodę z siatkówką jako trenerka.

Ryszard Waniek

Ryszard Waniek

Członek Zarządu

Pasjonat siatkówki plażowej. Kaman Sport Group wspiera wiedzą w zakresie tożsamości wizualnej i technologii webowych. Zaczynał na rynku prasowym, a od ponad dekady zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem projektami internetowymi.

Piotr Olenderek

Piotr Olenderek

Członek Zarządu

Trener siatkówki, a także jeden z najbardziej docenianych polskich statystyków siatkarskich. Aktualnie trener drużyny juniorek w UKS Atena Warszawa, z którą zdobył w minionym sezonie brązowy medal mistrzostw Polski.

Łukasz Łyżwa

Łukasz Łyżwa

Członek Zarządu

Pracownik korporacyjny z 15 letnim bagażem doświadczeń we współpracy z największymi firmami z branży IT na świecie. Gdyby nie zainteresowała go praca w korporacjach, biegałby po największych boiskach piłkarskich świata.

Przemysław Pyziel

Przemysław Pyziel

Managing Partner

Założyciel oraz Prezes Zarządu naszego partnera, platformy Planet Heroes. Człowiek, który od lat dba o porządek na naszej planecie – tym razem pomaga nam zrobić porządek także w polskim sporcie.