Mamy medale strzeleckiego Pucharu Polski!

12.06.2023

Na strzelnicy WKS Śląsk przy ulicy Świątnickiej odbyła się III runda Pucharu Polski w strzelectwie. W zawodach brali udział przedstawiciele #kamanteam, którzy wśród najlepszych zawodniczek i zawodników zaprezentowali się z bardzo dobrej strony!

Duet #kamanteam Maciej Kowalkiewicz – Julia Piotrowska w konkurencji karabin pneumatyczny MIX wywalczyli złoty medal. Po otwarciu rywalizacji w parach, przyszedł czas na konkurencje indywidualne.

Maciek indywidualnie wywalczył 3. miejsce w konkurencji karabinu dowolnego 3×20 strzałów w trzech postawach. To nie jedyne podium przedstawiciela #kamanteam, który zajął także 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny oraz w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc.

Julia Piotrowska indywidualnie zajęła 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów. Natomiast w konkurencji karabinu dowolnego przedstawicielka #kamanteam uplasowała się na 8. lokacie.