KSG Warszawa II Mistrzem II Ligi Mazowieckiej!

27.02.2024

KSG Warszawa II Mistrzem II Ligi Mazowieckiej!

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego debiutu naszej drugiej drużyny! Zespół prowadzony przez duet trenerski Olga Pauliukouskaya – Anna Lipińska w miniony weekend zakończył rozgrywki w ramach II Ligi Mazowieckiej odnosząc pewne, trzysetowe zwycięstwo nad drużyną GOKiS Celestynów. Wygrana ta dała naszej ekipie kluczowe 3 punkty, które zadecydowały o końcowym układzie tabeli. Efekt? KSG Warszawa z tytułem Mistrza II Ligi Mazowieckiej i bezpośrednim awansem do I Ligi!

Nasza drużyna podchodziła do niedzielnego starcia z GOKiS Celestynów w roli faworyta i wszyscy zgromadzeni na hali uczestnicy doskonale zdawali sobie sprawę ze stawki tego spotkania. Zawodniczki gospodarzy robiły co mogły, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak nasz zespół w najważniejszych momentach raz po raz udowadniał swoją wyższość nad rywalem. Na przestrzeni trzech setów mogliśmy zaobserwować w akcji praktycznie wszystkie zawodniczki naszej ekipy i każda z nich miała okazję dołożyć kolejną cegiełkę do końcowego triumfu. Ostatni gwizdek spotkania oznaczał nie tylko zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu, ale także pierwsze miejsce w II Lidze Mazowieckiej i bezpośredni awans do I Ligi!

GOKiS Celestynów 0:3 KSG Warszawa II 
(14:25, 17:25, 17:25)

W mistrzowskiej drużynie KSG Warszawa II w sezonie 2023/2024 wystąpiły:
Ada Słomińska, Ola Lis, Hania Makulińska, Daria Koralewska, Maja Dąbrowska, Gabriela Ankiersztajn, Joanna Gajewska, Ada Sitarska, Maria Tabiszewska, Wiktoria Sztylko, Maja Domańska, Kinga Walendzik, Gabriela Sitnicka, Olga Olszewska, Basia Kaczmarczyk, Agnieszka Grzech (kapitan)
Sztab trenerski: Olga Pauliukouskaya, Anna Lipińska

Gratulujemy! I z niecierpliwością czekamy na sezon 2024/2025!