Kolejny udany weekend w wykonaniu naszych siatkarek!

21.11.2023

Za nami kolejny weekend pełen siatkarskich emocji! Nasz pierwszy zespół kontynuuje zwycięską passę, a o jego sile tym razem przekonały się młode siatkarki z Bydgoszczy. Natomiast drużyna KSG Warszawa II, występująca w II Lidze Mazowieckiej wróciła na dobre tory, pewnie wygrywając na własnym terenie z drużyną z Warki.

II Liga Kobiet

W ramach 7. kolejki II Ligi Kobiet nasze siatkarki udały się na mecz wyjazdowy do Bydgoszczy, gdzie podejmowała nas druga drużyna tamtejszego Pałacu. Młode i waleczne zawodniczki z Bydgoszczy pokazały pazur szczególnie w pierwszym secie, który mimo wysokiego prowadzenia naszej drużyny (11:18) ostatecznie zakończył się na przewagi. Na szczęście w końcówce to nasze siatkarki wykazały się większym spokojem i doświadczeniem i przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść (24:26).
Drugi i trzeci set to już zdecydowana dominacja naszego zespołu, który mimo braku podstawowej przyjmującej Aleksandry Jedut (kontuzja pleców) pewnie zwyciężył dwa razy do 17 i dopisał kolejne 3 punkty do ligowej tabeli, której pewnie przewodzi! To już 7 z rzędu ligowa wygrana naszej pierwszej drużyny. Brawo!

KS Pałac Bydgoszcz vs KSG Warszawa 0:3 (24:26, 17:25, 17:25)

II Liga Mazowiecka

W niedzielę natomiast nasza druga drużyna podejmowała we własnej hali przy ul. Deotymy zespół WTS Warka. Po ubiegłotygodniowej pauzie w rozgrywkach nasze siatkarki wyszły na boisko niezwykle głodne gry, co zaowocowało pewnym i szybkim zwycięstwem w trzech setach. Po sześciu rozegranych spotkaniach zespół naszych rezerw ma na swoim koncie 5 zwycięstw i z dorobkiem 15 punktów zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli. Najbliższe spotkanie rozegramy w niedzielę, 26 listopada, o godzinie 17:00 w Starych Babicach, gdzie podejmiemy tamtejszy Modern Tax Huragan.

KSG Warszawa II vs WTS Warka 3:0 (25:9, 25:7, 25:18)