Kolejny tydzień i kolejne siatkarskie emocje z UKS Atena Kaman Warszawa za nami!

19.12.2022

14 grudnia nasze zawodniczki zmierzyły się na wyjeździe z LTS Legionovią Legionowo. Był to mecz na samym szczycie tabeli. Mimo zaciętej walki nie udało się go wygrać naszym siatkarkom. Atenki uległy zawodniczkom z Legionowa 0:3.

W piątek 16 grudnia nasze kadetki na wyjeździe zagrały derby warszawy z drużyną MOS Wola Warszawa. Było to już kolejne spotkanie stołecznych drużyn w tym sezonie. Kibice mogli więc oczekiwać dużego widowiska i takie też dostali. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a z przebiegu gry ciężko było wskazać lepsza drużynę. Jednak po zaciętej walce ulegamy przeciwniczkom 1:3.

W weekend na wyjeździe swoje derby Warszawy rozegrały nasze juniorki. Naszymi przeciwniczkami były zawodniczki UKS Esperanto Warszawa. Niestety nie był to dzień naszych siatkarek, rywalki wygrywają 3:1.

W sobotę pierwszy mecz fazy play-off rozegrały nasze kadetki. Walka toczyła się o wejście do turnieju finałowego II ligi kadetek. Na swoim terenie podejmowaliśmy drużynę Akademii Wójtowicza. Nasze zawodniczki źle weszły w mecz i przegrały pierwszego seta. W drugiej odsłonie meczu powróciła nasza dobra gra, udało nam się zrealizować taktykę i tym samym wygrać seta. Niestety w kolejnych dwóch partiach zaczęliśmy popełniać bardzo dużo błędów własnych i to drużyna przeciwna cieszyła się z końcowego zwycięstwa w całym meczu. Przegrywamy z Akademią Wójtowicza 1:3.