Kolejne zwycięstwo siatkarek Kaman Warszawa!

16.10.2022

W sobotę 15 października odbyła się 2. kolejka III ligi kobiet. We własnej hali podejmowaliśmy zespół SPS Radmot Jedlińsk. Nasz młode siatkarski spisały się wyśmienicie i w trzech partiach rozstrzygnęły wynik spotkania na naszą korzyść!

Po pewnym zwycięstwie w 1. kolejce przyszła pora na kolejne starcie w ramach I Ligi Mazowieckiej Kobiet. Tym razem naszym rywalem była drużyna SPS Radmot Jedlińsk, która rozpoczęła rozgrywki od pięciosetowej porażki z UKS Orlęta Raszyn.

Zawodniczki Kaman Warszawa od początku pierwszej partii narzuciły rywalkom swój rytm gry, co zaowocowało pewnym zwycięstwem w pierwszych dwóch setach (25:17, 25:14). W trzeciej partii w szeregach naszej drużyny nastąpiło drobne rozluźnienie, jednak nasze siatkarki z trenerem Piotrem Olenderkiem na czele nie zamierzały tracić w tym dniu choćby jednego seta. Pewna gra w końcówce i zwycięstwo 25:20 przypieczętowało wynik meczu na naszą korzyść!

Kolejne zwycięstwo i kolejne 3. pkt do ligowej tabeli!

Kaman Warszawa 3 : 0 SPS Radmot Jedlińsk
(25:17, 25:14, 25:20)

A już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowy mecz z KS GROM Przytyk. Trzymamy kciuki!