Kolejne występy strzelców sportowych!

15.05.2024

Kolejne występy strzelców sportowych!

Strzelcy sportowi Kaman Sport Group nie zwalniają tempa. Julia Piotrowska rywalizowała w ramach Pucharu Świata w Baku, natomiast Maciej Kowalewicz w Pucharze Polski w Jaworze. Mamy medale!

Julia Piotrowska wystartowała w Pucharze Świata, gdzie zmierzyła się z najlepszymi zawodniczkami świata. W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów Julia uplasowała się na 22. miejscu. Dalej w karabinie dowolnym w pierwszym starcie Julia była wystawiona jako RPO (ranking points only) i wtedy ustanowiła nowy rekord Polski oraz była pierwsza w kwalifikacjach. W kolejnym starcie w karabinie dowolnym przedstawicielka #kamanteam uplasowała się w kwalifikacjach na 42. miejscu.

Maciej Kowalewicz strzelał w Jaworze, w ramach Pucharu Polski. W konkurencji karabin dowolny 3×20 strzałów na 300 metrów Maciek zajął 2. miejsce. W rywalizacji Military Rapid Fire 3×20 strzałów nasz przedstawiciel uplasował się na 1. miejscu. Dalej w konkurencji karabin standard 3×20 strzałów na 300 metrów Maciej zajął 2. miejsce. Natomiast w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc na 300 metrów z wynikiem 595 pkt. zajął 3. miejsce.

Brawo!