Patrycja Kabala

Patrycja Kabala

Podstawowe informacje

Miejsce urodzenia: Warszawa

Data urodzenia: 04.10.2005

Klub:

Wzrost: 177 cm

Moje osiągnięcia
O mnie

1. Jak zaczęła się Twoja siatkarska przygoda? Dlaczego właśnie siatkówka?

W mojej rodzinie moja mama jak i moja siostra grały w siatkówkę od zawsze, więc było to dla mnie coś naturalnego i nie wyobrażałam sobie nie uprawiać tego sportu. Od dziecka kochałam siatkówkę nie był to dla mnie tylko sport, była to dla mnie pewnego rodzaju ucieczka od problemów. Chociaż gram w siatkówkę już 10 lat czuję, że nigdy mi się nie znudzi, emocje jakie przeżywam podczas meczy oraz przyjaźnie, które przez lata zawarłam dzięki niej znaczą dla mnie więcej niż cokolwiek na całym świecie. Dlatego cieszę się, że w tym momencie wkraczam w nowy etap mojego życia z Ateną jak i również z Kamanem.

2. Największe sportowe marzenie?

Na ten moment nie wybiegam zbyt daleko. Chciałabym stanąć z moją nową drużyną ramię w ramię na podium Mistrzostw Polski, oczywiście ze złotym medalem.

3. Twój sportowy idol?

Może być to trochę zdziwienie, ale moim idolem jest Arnold Schwarzenegger. Nie jestem pewna dlaczego, zawsze wydawał mi się niesamowicie silny i ambitny. Są to dwie cechy, które sama w sobie staram pielęgnować.

4. Jeśli jest cecha/rzecz, którą chciałabyś w sobie zmienić to byłaby to...?

Bardzo chciałabym nauczyć się organizować swój czas, zawsze wszystko robię na ostatnią chwilę, i choć strasznie mnie to denerwuje bardzo trudną jest mi to zmienić.