KAMAN BEACH VOLLEYBALL CAMP!

23.02.2023

KAMAN BEACH VOLLEYBALL CAMP!

Przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich fanatyków beach volley’a w Polsce! W dniach 15 – 21 maja, we współpracy z Hotelem Anders****, zorganizujemy wyjątkowy obóz siatkówki plażowej. Miejsce? Kolebka tej dyscypliny w naszym kraju – Stare Jabłonki!

Siatkówka plażowa zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach założycieli Kaman Sport Group. W ubiegłym sezonie nasz plażowy projekt zakończył się spektakularnym sukcesem w postaci Mistrzostwa Polski, wywalczonym przez parę Kądzioła/Ociepski! W tym roku idziemy o krok dalej. Chcemy dzielić się doświadczeniem zdobytym przez naszych zawodników na plażach całego świata.

Na terenie Hotelu Anders w Starych Jabłonkach przez wiele lat odbywały się najważniejsze i najbardziej rozpoznawalne turnieje siatkówki plażowej w naszym kraju. To właśnie tutaj zagorzali kibice mogli podziwiać występy najlepszych zawodników z całego świata, takich jak Ricardo Santos czy Emannuel Rego. Poza turniejami z cyklu World Tour, w Starych Jabłonkach odbyły się m.in. Mistrzostwa Świata, a także… spektakularny występ Michała Kądzioły i Michała Makowskiego do „Ona tańczy dla mnie”!

Michał Kądzioła, Marcin Ociepski, Michał Korycki, Miłosz Kruk… To nie lista startowa turnieju finałowego Mistrzostw Polski. To nasza kadra trenerska!

Chcesz poznać jednych z najlepszych siatkarzy plażowych w naszym kraju? Chcesz trenować pod okiem aktualnych Mistrzów Polski? Chcesz pograć na boiskach, na których rywalizowali najlepsi siatkarze na świecie? Chcesz spędzić miło czas w hotelu z najwyższej półki w malowniczej, mazurskiej miejscowości?
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym, plażowym obozie!

Nie ma znaczenia, czy jesteś zawodnikiem z dużym doświadczeniem czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na plaży – poziom treningów będzie dopasowany idealnie pod Ciebie.

Kaman Beach Volleyball Camp – szczegóły oferty:
Termin: 15 – 21 maja
Miejsce: Hotel Anders**** Stare Jabłonki

– 2 treningi dziennie pod okiem wybitnych siatkarzy plażowych
– różne opcje zakwaterowania (od pokoju 1-osobowego, po 6-osobową chatę lub nawet własny kamper!)
– pełne wyżywienie
– atrakcyjne ceny dla osób towarzyszących (nietrenujących)

Dodatkowe atrakcje:
– basen, sauny, siłownia
– możliwość zorganizowania zajęć fitness w basenie
– organizacja ogniska
– turniej kręgli
– kolacja w Karczmie Gietrzwałd
– możliwość wynajęcia kortów tenisowych oraz trenera tenisa (dodatkowo płatne)

Cennik:
– miejsce w chacie 6-osobowej – 3130 zł
– miejsce w pokoju 2-osobowym – 3410 zł
– pokój 1-osobowy – 4250 zł

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, dopytaj o szczegóły i zapisz się na Kaman Beach Volleyball Camp!

Kontakt do organizatorów:

Michał Kądzioła
telefon: 609 165 846
e-mail: [email protected]

Maciej Ignatowski
telefon: 517 658 060
e-mail: [email protected]