Intensywny tydzień przed sportowcami #kamanteam!

20.09.2023

Intensywny tydzień przed sportowcami #kamanteam!

Strzelectwo sportowe, judo, zapasy oraz siatkówka plażowa – w tych dyscyplinach sportowcy #kamanteam będą już wkrótce rywalizować o jak najlepsze miejsca w prestiżowych turniejach. Wspieramy naszych zawodników i trzymamy kciuki!

Maciej Kowalewicz oraz Julia Piotrowska, czyli nasi reprezentanci w strzelectwie sportowym tuż po Pucharze Świata pozostają w Rio i rozpoczynają walkę w wojskowych Mistrzostwach Świata.


Angelika Szymańska oraz Beata Pacut-Kłoczko będą rywalizować o jak najlepsze miejsca w turnieju z cyklu Grand Slam w judo. Są to najlepiej obsadzone turnieje, w których spotykają się najlepsze zawodniczki i walczą o jak najwyższe miejsca, które przekładają się na punkty do rankingu. Następnie na podstawie tego rankingu odbywać będzie się rywalizacja o przepustki na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.


Zapaśniczka #kamanteam Angelina Łysak uda się do Serbii i w stolicy tego kraju będzie walczyć o medale Mistrzostw Świata! Przed rokiem z czempionatu globu (rozegranego również w Belgradzie) Angelina przywiozła brązowy medal.


Na piaszczystych plażach Andaluzji Michał Korycki będzie walczyć o medal akademickich Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. “Koryt” parę tworzyć będzie z Adamem Maniosem, z którym od kilku lat występuje w akademickich turniejach.


Trzymamy kciuki i powodzenia! #wieszocokaman