Inauguracja sezonu siatkarek Kaman Warszawa!

07.10.2022

Inauguracja sezonu siatkarek Kaman Warszawa!

Już w najbliższą sobotę, 8 października, nasze młode siatkarki rozegrają pierwsze spotkanie w sezonie 2022/2023! To wyjątkowy dzień dla Kaman Sport Group, gdyż będzie to także pierwszy mecz w historii naszego nowego Klubu! Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 w hali sportowej LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Gen. Broni Władysława Andersa przy ul. Konwiktorskiej 5/7. Serdecznie zapraszamy!

Klub Sportowy Kaman Warszawa to kolejna, bardzo ważna część naszej sportowej rodziny. Stworzyliśmy go z myślą o wielu młodych, perspektywicznych siatkarkach, którym chcemy stworzyć idealne warunki do sportowego rozwoju. Nasz Klub powstał dzięki współpracy Kaman Sport Group z UKS Atena Warszawa i to właśnie młode zawodniczki z Ateny będą stanowiły o sile zespołu w sezonie 2022/2023.
Sztab zespołu tworzą Piotr Olenderek (I trener) oraz Mikołaj Snopkowski (II trener) – trenerzy, którzy prowadzą także młodzieżowe zespoły naszego partnerskiego Klubu.

W najbliższym sezonie występować będziemy na parkietach III ligi kobiet. Trzymamy kciuki za same zwycięstwa i awans do wyższej klasy rozgrywowej!

Serdecznie zapraszamy na podstronę Kaman Warszawa, gdzie możecie poznać skład naszej drużyny!