Hubert Przytuła i Patrycja Chudziak „biegali” w Pucharze Europy!

18.04.2023

Hubert Przytuła i Patrycja Chudziak „biegali” w Pucharze Europy!

W Tarnowie odbyły się zawody Pucharu Świata otwierające tegoroczny cykl zawodów międzynarodowych, Lotto Puchar Europy. Udział w nim wzięło ponad 120 zawodniczek i zawodników. W gronie tym nie zabrakło czołowych polskich wspinaczy, a wśród nich byli przedstawiciele #kamanteam!

Polskie zawodniczki zdominowały rywalizację wśród pań, wśród nich mistrzowską formę pokazała Ola Mirosław. Wystarczy powiedzieć, że pobiegła szybciej od obecnego rekordu świata. Medale wśród pań dla Polski były pewne, a niepewna okazała się tylko kolejność na podium, a była następująca:

1.Aleksandra Mirosław

2.Natalia Kałucka

3.Aleksandra Kałucka

4.Patrycja Chudziak

Przedstawicielka #kamanteam zajęła najgorsze miejsce dla sportowców, bo tuż za podium. Mimo wszystko jesteśmy bardzo dumni, gdyż „Patka” zakończyła zawody z rekordem życiowym – 7,28. To pokazuje, że treningi i praca przynoszą efekty. Warto też podkreślić regularność i często czasy poniżej 7,40. Walczymy dalej! #wieszcokaman

Nieco gorzej poszło drugiemu z reprezentantów #kamanteam. Hubert Przytuła nie przebrnął przez eliminacje i nie awansował do finałowej 16. Do awansu zabrakło nieco ponad 0,4 sekundy. Start został już przeanalizowany, wnioski wyciągnięte i teraz czas na treningi. Motywacja u „Hubiego” wzrosła jeszcze bardziej.

Trzymamy kciuki!