Arsen Śliwiński Mistrzem Europy!

22.08.2022

MAMY TO! Złoty medal Mistrzostw Europy dla przedstawiciela Kaman Sport Group!

W niedzielę na torze w Oberschleissheim nieopodal Monachium odbył się kajakarski finał Mistrzostw Europy w kategorii C2 na dystansie 200 metrów. Udział w tym wyścigu wziął nasz przedstawiciel Arsen Śliwińśki, jego partnerem był Aleksander Kitewski.

Do rywalizacji stanęło osiem duetów i z ogromną przyjemnością przekazujemy Wam wiadomość, że najlepszym został… duet Śliwiński / Kitewski! To oznaczało, że złoty medal zawiśnie na szyi naszego przedstawiciela!

Biało-czerwony zespół wygrał wyścig z czasem 36.919 i przewagą 0.673 sekundy. Jednak na torze wyglądało to na zdecydowanie większą różnicę, bo Arsen i Aleksander od początku do końca kontrolowali przebieg wyścigu i na końcowych metrach już mogli cieszyć się z fenomenalnego sukcesu!

Gratulujemy! Rozpiera nas duma i niesamowicie cieszymy się z kolejnego medalu do naszego „kamanowego” worka!