Arsen i Justyna z medalami Mistrzostw Polski!

04.07.2022

Nasi sportowcy z medalami Mistrzostw Polski!

Za nami 85. Mistrzostwa Polski w sprincie kajakowym, które w dniach 1-3 lipca odbyły się na torze Brdyujście w Bydgoszczy. Nie mogło tam zabraknąć sportowców z rodziny Kaman Sport Group!

Justyna Iskrzycka w kajakarstwie jednoosobowym na dystansie 1000 metrów, z czasem 4.09,988 zajęła drugie miejsce. Do złota brakło naprawdę niewiele, bo triumfatorka osiągnęła czas 4.09,83. W pozostałych startach nasza zawodniczka zajęła odpowiednio 6. miejsce na dystansie 500 metrów oraz 5 miejsce w kajakarstwie czteroosobowym, również na dystansie 500 metrów.

Przejdźmy teraz do Arsena Śliwińskiego, który wywalczył dwa srebra oraz złoto w kanadyjkach. Zacznijmy od medali koloru srebrnego, pierwszy z nich Arsen zdobył na dystansie 500 metrów w kanadyjce dwuosobowej, natomiast drugi krążek zdobył na dystansie 1000 metrów w zespołach czteroosobowych. Najcenniejszy medal, złoty, Arsen zdobył na dystansie 200 metrów w kanadyjce dwuosobowej.

Gratulujemy naszym sportowcom, którzy pokazali się z naprawdę wyśmienitej strony!
Co dalej? Zarówno Justyna, jak i Arsen rozpoczynają teraz przygotowania do Mistrzostw Świata, które na początku sierpnia odbędą się w Kanadzie!